Новини

Після діагнозу першої леді президент дав розпорядження, що буде з карантином

Президент України Володимир Зеленський зажадав терміново з’ясувати причини зростання захворюваності китайським вірусом в країні.

Таку заяву він зробив 12 червня на селекторній нараді щодо запобігання розповсюдження вірусу. Саме в цей день з’явилися результати аналізів першої леді Олени Зеленської, які підтвердили наявність у неї вірусу, – передає Politeka.net.

“Треба швидко встановити причини зростання захворюваності. А до цього всі відповідні органи повинні звертати увагу населення на необхідність дотримання масочного режиму і соціальної дистанції на вулиці. Бачу, що люди ходять без масок. Тільки дотримання заходів безпеки захистить нас від загрози захворіти і врятує нашу економіку від карантину”, – заявив Зеленський.

Президент зазначив, що збільшилась кількість тестувань, і за добу в середньому проводиться близько 20 тисяч ПЛР та ІФА-тестів. Зростання захворюваності серед населення може спостерігатися через збільшення кількості тестувань. Тому перш ніж посилювати карантин, необхідно точно встановити причини зростання захворюваності.

Нагадаємо, сьогодні Олена Зеленська заявила, що у неї підтвердився китайський вірус. При цьому додала, що звістка її дуже здивувало, адже вся їхня сім’я дотримується необхідних правил.

Також дружина Зеленського розповів, що відчуває себе добре, але перебуває на амбулаторному лікуванні.

Leave a Comment