Важливо Новини

Обговорили як відновлюватимуть українську економіку

Ігор Петрашко обговорив з представниками міжнародного бізнесу план відновлення та розвитку української економіки.

Відбулася онлайн-зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з представниками українсько-американської бізнес спільноти для обговорення ключових питань розвитку національної економіки. Захід організовано бізнес-асоціацією “U.S.-Ukraine Business Council” (USUBC).

Про це інформує Урядовий портал, Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

Участь у заході взяли президент USUBC Морган Вільямс, директор з інформаційних програм USUBC Майкл Даценко, старший віце-президент з виробничих питань, GlobalLogic Андрій Калиновський, віце-президент з корпоративних справ Cargill Ван Йюттер, президент і генеральний директор Holtec International Доктор Кріс Сінгх, радник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Алекса Чопівська. Загалом у вебінарі було залучено 217 учасників.

Учасники обговорили важливі аспекти економічної ситуації в Україні, безпрецедентні виклики, спричинені пандемією COVID-19, а також план дій Міністерства щодо просування української економіки.

“Україна, як і весь світ, постала перед серйозними викликами внаслідок коронакризи. Наша ціль – відновити економіку, почати її розвиток та зробити Україну сильною. Важливим в цьому плані є інвестиції і міжнародна тісна співпраця, що дозволятиме рухати реформи і покращувати соціально-економічний статус населення. Тож сьогодні ми працюємо над тим, щоб створити найбільш сприятливі умови для інвесторів”, – відмітив Ігор Петрашко.

Залучення іноземних інвестицій може відбуватись у такі сфери як інфраструктура, ядерна енергетика, забезпечення логістичних потреб експортерів с/г продукції, енергозбереження, проведення прозорої приватизаційної кампанії та інше.

Міністр наголосив, що попри ситуацію, що склалася з пандемією COVID-19, Україна залишається сильним гравцем у міжнародній торгівлі, гарантуючи світову продовольчу безпеку.

У ході розмови учасники торкнулися таких тем, як відкриття земельного ринку в Україні, приватизація, енергонезалежність, інфраструктурні та логістичні питання, баланс між експортом і імпортом, питання захисту прав інтелектуальної власності та ін.

Leave a Comment