Важливо Волинь Новини

На Волині спіймали високопосадовця Мін’юсту, який брав хабарі (ФОТО)

Служба безпеки України зловила “на гарячому” високопосадовця Міністерства юстиції України повідомивши про підозру у вчиненні корупційного правопорушення. Про це повідомляє пресслужба СБУ у Волинській області.

Керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації затримали «на гарячому»,

За даними слідства, посадовець вимагав і щомісяця отримував від підпорядкованих керівників установ виконання покарань, зокрема і волинських, неправомірну вигоду. Натомість він обіцяв не здійснювати перевірок стосовно дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та заходів контролю господарської діяльності вказаних підрозділів.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Заходи із викриття проводилися відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Волинській області, Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, спільно з детективами НАБУ, САП та Управлінням внутрішньої безпеки ДКВС, органами юстиції.

Leave a Comment