Волинь Новини

Потрібна допомога: 17-річному хлопцю, якого під Луцьком збив п`яний водій, можуть ампутувати ногу

У 17-річного волинянина Дмитра Сидорука, якого 7 жовтня 2019 року у селі Гірка Полонка збив нетверезий водій, медики виявили серйозні проблеми з ногою.

Хлопець потребує дороговартісного лікування у Києві, без якого у юнака, зі слів лікарів, може відмерти нижня кінцівка, – повідомляє ІА Волиньські новини.

Саме тому рідні й друзі Діми просять усіх небайдужих виявити милосердя й допомогти йому матеріально, адже після чисельних операцій та місяців, проведених у лікарні, молодий чоловік майже вийшов на фінішну пряму до одужання.

Нагадаємо, 7 жовтня 2019 року нетверезий водій наїхав на велосипедиста у селі Гірка Полонка Луцького району. Постраждалим внаслідок ДТП виявився Дмитро Сидорук – студент групи ХТ-33 lll курсу нашого коледжу (ВоК НУХТ). Його госпіталізували до реанімації Луцької міської клінічної лікарні, де юнак, маючи безліч переломів та крововилив у мозок, протягом двох тижнів не приходив до тями.

Як повідомили у студраді ВоК НУХТ, за станом на сьогодні Дмитру Сидоруку потрібна матеріальна допомога.

«Після чисельних операцій та місяців, проведених у лікарні, Дмитро вийшов на фінішну пряму до одужання. Але ось знову виявили критичну проблем з ногою, на яку вже проводили операції. Діму відправляють на дорого вартісне лікування до Києва через серйозні проблеми з ногою. Якщо цього не зробити, може бути відмирання кінцівки. Навіть не хочеться думати, що буде далі… Тому дуже потрібна матеріальна допомога! Одна невипита вами чашка кави може допомогти Дімі повернутися до повноцінного життя!», – розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у студраді ВоК НУХТ.

Усі охочі допомогти Дмитру стати на ноги і почати повноцінне життя, можуть переказати посильну фінансову допомогу за реквізитами:

4731 2191 1882 3008, Дахнюк Лариса Миколаївна (мама Діми).

Leave a Comment