Важливо Волинь Новини

«Людей не можна ставити на коліна і давити їх грейдерами». Підприємці просять захисту у Юрія Погуляйка

Близько півночі люди у балаклавах зі спецтехнікою намагалися демонтувати торгові контейнери. Підприємці масово  кинулися захищати своє майно. Почалися сутички, в результаті яких постраждало кілька людей. На місце скандалу приїхали очільник облдержадміністрації Юрій Погуляйко та начальник ГУНП у Волинській області, генерал поліції Петро Шпига, – повідомляє Волинь. 

Людей не можна ставити на коліна і давити їх грейдерами.

Підприємці зверталися до очільника області з проханням про зазист. «Єдина надія на вас!», – зазначила одна з підприємців. Люди розповіли голові ОДА, що в місті не має міського голови вже три роки. «Роблять, що хочуть. Хто вибирав тих хто зараз біля влади? Ніхто! –Людей не можна ставити на коліна і давити їх грейдерами. Розберіться. Люди не повинні боятися влади!», – скаржилися захисники ринку.

Голова ОДА вислухав людей та запевнив, що візьме ситуацію під свій контроль. За словами представників влади треба провести громадські слухання, де мають озвучити інформацію, що буде з частиною ринку, який сьогодні міська влада пробує демонтувати силою. Юрій Погуляйко сказав, що такі події неприпустимі і дав доручення поліції огородити місце конфлікту.

Leave a Comment