Волинь Новини

Донькам лучанина, який випав з вікна багатоповерхівки, не сказали про смерть батька

У Луцьку із вікна багатоповерхівки випав чоловік. Він сам виховував дітей.

Оскільки він самостійно виховував двох дітей – доньок трьох та майже чотирьох років – до його помешкання прибули працівники соцслужби, аби після взяття громадянина під арешт, опікуватися дівчатками, пише ІА “Волинські новини”.

Як розповів у коментарі керівник служби у справах дітей Федір Шульган, зранку працівникам соцслужби надійшло повідомлення з поліції про те, що нині вже покійного громадянина буде взято під арешт згідно з попередньою ухвалою суду.

Чоловік сам доглядав за двома малолітніми дітьми, оскільки їхня матір на сьогоднішній день теж перебуває в місці позбавлення волі. Тож після його затримання працівники соцслужби мали прилаштувати дівчаток.

Федір Шульган зазначив, що ухвалу про затримання чоловіка суд виніс ще в жовтні минулого року. Весь цей час чоловік уникав слідчих дій.

Керівник служби у справах дітей пригадав, що працівники соцслужби неодноразово приїздили до помешкання громадянина, аби дізнатися, в яких умовах перебувають діти, і лише раз їм відкрили двері.

«Наші працівники побачили, що було приготовано їсти, за дітьми чоловік доглядав як міг. Просив не забирати доньок, поки він на волі, – сказав Федір Шульган. – Ми чекали, коли його затримають, і сьогодні нам повідомили про те, що буде затримання і можна буде забрати дітей».

Після приїзду працівників соцслужби до помешкання померлого їм стало відомо, що чоловік забарикадувався в квартирі, тому додатково довелося викликати надзвичайників. Коли врешті чоловіка з квартири вивели поліцейські, працівники соцслужби розпочали одягати і збирати дітей.

«Потім до них підійшов працівник поліції і повідомив про нещасний випадок. Тож наші працівники чекали в квартирі більше 30 хвилин, поки заберуть тіло, аби не травмувати дітей», – зазначив Федір Шульган.

Він додав, що діти вже влаштовані в притулок і поки не знають про смерть батька.

Leave a Comment