Важливо Новини

Підліток по-звірячому знущався над ледь живим поросям. ВІДЕО 18+

Моторошний інцидент трапився у селі Чоповичі Житомирської області. В одному з населених пунктів області неповнолітній юнак катував ще живу тваринку за допомогою газового паяльника, – передає dtp.kiev.ua.

У соціальних мережах вибухнув цілий шквал негативних емоцій, більшість переконана – з хлопцем треба вчинити так само, як він із беззахисною тваринкою. Зоозахисники вирішили розшукати підлітка, який знущався над поросям, спочатку забивши його до напівсмерті, а потім обпалюючи відкритим вогнем, та провести із ним “виховну бесіду”.

“Ми встановили особу, приїхали, знайшли його будинок, нікого не було, поспілкувалися з сусідами. Незабаром після постів з нами зв’язалися винуватець і його мати, які спочатку стверджували що він тільки знімав, потім що його там не було, потім почали погрожувати” , – йдеться в повідомленні.

На жорстоке поводження з твариною відреагував й мер населеного пункта, де проживає родина хлопця, та пообіцяв посприяти притягненню до відповідальності. Відео знущань можна переглянути за посиланням ТУТ.

Leave a Comment