Без категорії Волинь Новини

На Волині встановили пластикові фігури школярів за 99 000. ВІДЕО

З початком навчального року у Володимирі-Волинському подбали про безпеку школярів. На пішохідних переходах біля шкіл з інтенсивних рухом транспорту встановили фігури хлопчиків. Вони – нагадування водіям, що тут переходять дорогу учні і треба зайвий раз пригальмувати. Втім, встановлені макети багато хто критикує. Начебто вони не допомагатимуть, а тільки відволікатимуть кермувальників автівок.

Про це інформує 12 канал.

Такі фігури розмістили біля трьох шкіл у Володимирі-Волинському, де рух транспорту найінтенсивніший. Основна місія пластмасових фігур – нагадувати водіям про те, що зеброю йдуть діти і швидкість руху потрібно зменшити. До нових об’єків на дорогах люди поставилися неоднозначно.

Те, що з таких фігур користі нуль твердять і деякі експерти. Бо ж водії запам’ятовують, де стоять фігури і стають менш уважними до справжніх пішоходів. А після встановлення таких же у різних містах України – зменшення швидкості авто та кількості ДТП з потерпілими не було. Крім того, зазначають, що ці фігури суперечать нормам ДБН. На пішохідному переході заборонено розміщувати будь-які тимчасові споруди чи зелені насадження заввишки більше ніж 0,5 м у зоні видимості водія. А ці хлопчики заввишки більше метра і закривають реальних пішоходів. Хоча, у школах до них поставилися позитивно.

У Володимирі-Волинському зініціювали встановлення фігур самі мешканці. А гроші виграли у конкурсі громадських проектів. На все витратили 99 тисяч гривень, а вартість одного разом з встановленням – близько 16 тисяч гривень.

Відео ТУТ!

Leave a Comment