У Луцьку на проспекті Відродження сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля та мопеда.
Як повідомили ВСН у поліції Волині, внаслідок зіткнення керманича двоколісного транспортного засобу було доставлено до медичного закладу для обстеження.
«На місці працювала поліція, керманича двоколісного доправили до лікарні для проведення обстеження. Обставини аварії встановлюються», – зазначили правоохоронці.
Наразі слідчі з’ясовують усі обставини та причини автопригоди.
