24 червня близько 23:00 сталася надзвичайна подія на території Господарського суду Волинської області, – пише ІА Волинські новини.
За попередньою інформацією, невстановлені особи здійснили спробу підпалу адміністративної будівлі суду, повідомили на сторінці суду у Фейсбуці і опублікували відео події.
Внаслідок інциденту частково пошкоджено приміщення суду, а також автомобіль, припаркований поруч із будівлею.
Також горіло відділення «ПриватБанку» на проспекті Соборності.
За фактом інцидентів розпочато розслідування.
Як повідомляє Аверс, підозрюваних у підпалі затримали правоохоронці.
За інформацією поліції, фігурантами виявилися двоє 19-річних жителів Рівненської області. Попередньо відомо, що вони були завербовані ворожими спецслужбами.
