Волинь Новини

Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку

24 червня близько 23:00 сталася надзвичайна подія на території Господарського суду Волинської області, – пише ІА Волинські новини.

За попередньою інформацією, невстановлені особи здійснили спробу підпалу адміністративної будівлі суду, повідомили на сторінці суду у Фейсбуці і опублікували відео події.

Внаслідок інциденту частково пошкоджено приміщення суду, а також автомобіль, припаркований поруч із будівлею.

Також горіло відділення «ПриватБанку» на проспекті Соборності.

За фактом інцидентів розпочато розслідування.

Як повідомляє Аверс, підозрюваних у підпалі затримали правоохоронці.

За інформацією поліції, фігурантами виявилися двоє 19-річних жителів Рівненської області. Попередньо відомо, що вони були завербовані ворожими спецслужбами.