У селі Романів Підгайцівської громади сталася надзвичайна подія – двоє людей провалилися у каналізаційний люк.
Про це повідомляє «Аверс».
На місце інциденту оперативно прибули рятувальники, працівники поліції та медики швидкої допомоги. Наразі тривають рятувальні заходи та з’ясовуються всі обставини події.
«За інформацією медиків швидкої постраждали чоловік та жінка віком 40-45 років. Потерпілий перебуває у реанімації. Жінку медики намагаюлися реанімувати на місці події», – йдеться у дописі.
Інформація про стан потерпілих поки уточнюється. Офіційні деталі щодо причин інциденту та наслідків надзвичайної ситуації повідомимо згодом.
