Волинь Новини

Підкорила серця журі: маленька красуня з Волині виборила 2 місце у Міжнародному конкурсі мистецтв

Як стало відомо, наприкінці грудня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Happy new year-2022». Друге місце у престижному мистецькому змаганні виборола 10-річна жителька села Гірка Полонка Мілана Павлюк, викладачка – Марія Лавренюк.

За звання кращих виконавців у номінації «Вокальне мистецтво» молодшої дитячої вікової категорії змагалися 65 учасників. Мілана Павлюк підкорила серця журі виконанням пісні «Нічка-новорічка», увійшовши до трійки призерів, передає Волинь.

До слова, це вже не перша перемога школярки на конкурсі такого рівня. Незважаючи на доволі юний вік, дівчина є кількаразовою призеркою міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів, фіналісткою творчого проекту «СВОЇ».

«Зазвичай я не дуже хвилююся перед виступами, але цього разу, виходячи на сцену переживала, – розповідає Мілана. – Фестиваль «Happy new year» – це серйозний конкурс, тому хотілося показати хороший результат і мені це вдалося. Зараз матиму трохи часу для відпочинку і знову починаю підготовку до нових змагань».