Волинь Новини

Мешканець Любомльського краю відзначив 100-річний ювілей. ФОТО.

Як стало відомо, своє 100-річчя відсвяткував житель міста Любомль Петро Гнатович Баранський.

Привітати ювіляра 12 січня завітали до його оселі голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен та голова ветеранської організації Валентина Січкар. Про це інформують на сайті Ковельської районної ради, передає Район. Любомль.

У теплому сімейному оточенні зустрічав гостей та приймав найщиріші вітання Петро Гнатович – ветеран війни та праці, багаторічний керівник районної організації ветеранів війни та праці, учасник народно-аматорського хору «Осіннє золото».

З нагоди ювілейного Дня народження гості висловили ювіляру слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, мудрість та досвід, які  він передав своїм дітям, внукам та правнукам.

За вагомий особистий внесок у становлення, розбудову  району, активну життєву  позицію і громадську діяльність, невичерпну енергію, організаторський талант та з нагоди 100-річчя від дня народження ювіляру  вручили Подяку Ковельської районної ради, Ковельської районної державної адміністрації і подарунок.