Як стало відомо, неврологиня Ольга Маркусь, яка родом зі Старої Вижівки, а нині працює у Києві, розповіла про актуальні питання діагностики і лікування мігрені. Варто зазначити, що важливим аспектом в лікуванні мігрені є уникнення тригерів, тобто певних факторів, що можуть провокувати приступ.
Про це лікарка інформує у соцмережі Facebook.
Якщо ви маєте мігрень, приступи часті та важкі, то цей пост обов’язково вам для прочитання, тому що сьогодні поговоримо про медикаментозну ПРОФІЛАКТИКУ МІГРЕНІ.
⠀
Основним завданням превентивного лікування є зниження інтенсивності, частоти та тривалості нападів.
⠀
Коли ми рекомендуємо профілактичне лікування?
⠀

⠀

⠀

⠀

⠀

⠀
До слова, навіть при малій кількості приступів, профілактику назначають тим, хто страждає на геміплегічну мігрень або переніс таке ускладнення як мігренозний інфаркт (про це ускладнення у наступних постах).
⠀
Профілактичне лікування призначається індивідуально, враховуються супутні захворювання, перебіг мігрені та дані про її лікування, психо- емоційний стан та побажання пацієнта.
⠀
Профілактика призначається мінімум на 3-4 міс. Дозу пероральних препаратів титрують повільно до досягнення цільової, якщо немає відповіді на цільовій дозі через 8 тижнів, то розглядають заміну препарату.
⠀
Препарати, які застосовують для профілактичного лікування:
⠀





⠀
Профілактика вважається успішною, якщо:
⠀

(
відслідковувати в щоденнику приступи є дуже важливим)

⠀

⠀

⠀

⠀