Волинь Новини

На Волині судили інспекторку з питань земельних відносин та екології: що відомо

Як стало відомо, у Локачах судили інспекторку з питань земельних відносин, екології відділу земельних відносин агропромислового розвитку та екології Локачинської селищної ради.

Про це видання Район.Локачі дізналося із постанови районного суду.

Відтак. 14 липня о 16:00 перебуваючи на посаді старшого інспектора з питань земельних відносин, екології відділу земельних відносин агропромислового розвитку та екології, жінка не забезпечила заходів щодо попередження і ліквідації екологічних наслідків, аварій та шкідливого впливу на території об`єктів природно-заповідного фонду, а саме: руйнування ґрунтового покрову на площі розміром 14,0 на 400,0 метрів, пошкодження поверхневого шару ґрунту на території гідрологічного заказника «Чорногузівський» невстановленими особами.

До слова, у судовому засіданні свою вину визнала, зазначила, що на даний час порушення усунуте. Просила її суворо не карати.

Інспекторку визнали винною у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 91 КУпАП. Її звільнили від адміністративної відповідальності, оголосивши їй усне зауваження. Провадження у справі про адміністративне правопорушення закрили.

Leave a Comment