Волинь Новини

На Волині чоловік зламав дружині руку

Як стало відомо, у Маневицькому районному суді розглянули кримінальне провадження, щодо чоловіка, який у побутовій сварці спричинив своїй дружині тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Про це стало відомо з ухвали рішення суду за 21 січня 2021 року.

Під час побутового конфлікту зі своєю дружиною, обвинувачений умисно притиснув своєю рукою кисть її правої руки до пошкодженої ручки дверей. Згідно з висновком судово-медичної експертизи – спричинив тілесне ушкодження жінці у вигляді закритого перелому, яке за ознакою тривалості розладу здоров`я (понад 21 день) належить до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

Чоловік в судовому засіданні свою вину заперечив, та дав показання, що між ним та його дружиною виник конфлікт, під час якого він, маючи намір вийти з кімнати, схопив за дверну ручку, яка була пошкоджена та за яку на той час трималася дружина, і силою притиснув їй руку. Оскільки наміру заподіяти тілесне ушкодження потерпілій він не мав, то вважає, що жодної моральної чи матеріальної шкоди їй також не заподіяв, а тому просив не задовольняти позов.

Потерпіла показала у суді, що на лікування вона витратила значну суму коштів. Крім того, додала, що їй заподіяли моральну шкоду через постійну психологічну напругу, хвилювання і наслідком тілесного ушкодження стала зміна способу життя.

Не зважаючи на заперечення своєї винуватості в інкримінованому кримінальному правопорушенні, вину обвинуваченого підтверджують як належними та допустимими письмовими доказами, так і показання свідків, які є послідовними та узгоджуються між собою.

У Маневицькому районному суді чоловіка визнали винним, та призначили покарання у виді іспитового строку терміном на 1 рік та частково штрафом загальною сумою у 6249 гривень (майнова та моральна шкоди).

Leave a Comment