Волинь Новини

В місті на Волині 55 людей одужали від коронавірусу, 19 – хворіють

Як стало відомо, станом на 10:00 8-го червня у Нововолинську зареєстровано 80 випадків захворювань на COVID-19, які підтверджені лабораторно. 55 людей одужали. 6 випадків летальні.

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не підтверджено жодного випадку коронавірусної хвороби. Одна людина одужала, повідомляють на сайті міста.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 16 громадян, хворих на коронавірус, з них 5 – жителі міста, 11 – іногородні: м. Володимир-Волинський – 2, Вол.-Волинський р-н – 5, Локачинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 3. Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 15 пацієнтів: 5 жителів міста та 10 іногородніх, в реанімаційному – 1 іногородній.

Два жителі міста, які мають коронавірусну хворобу, лікуються в обласній лікарні, а ще 12 отримують лікування амбулаторно.

З підозрою на коронавірус 3 жителі міста та 2 хворих з Володимир -Волинського  району лікуються в інфекційному відділенні Нововолинської ЦМЛ, а  мешканець з Іваничівського району – у  реанімації.

До слова, за увесь період взято 805 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР та зроблено 193 швидкі тести.

Leave a Comment