Важливо Волинь

Білорусь заборонила імпорт птиці з України

Білорусь обмежила поставки птиці з окремих регіонів Словаччини, України, Угорщини, Чехії та Польщі, на території яких зареєстровані випадки захворювання птахів високопатогенним грипом.
Про це повідомляє  Agravery.com

«З 24 січня введено тимчасові обмеження на ввезення в республіку з цього регіону живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м’яса птиці, яєчного порошку, меланжу, альбуміну та інших харчових продуктів переробки курячого яйця, пуху і пера. Заборона також поширюється на корми і кормові добавки з птиці, корми та кормові добавки рослинного походження (за винятком кормів для кішок і собак)», — йдеться в повідомленні. Всі раніше видані дозволи на ввезення в Білорусь такої продукції скасовані.

«Однак, обмеження не поширюються на дозволи на термічнообролені шроти для виробництва комбікормів для тварин і цінних видів риб», — додають в департаменті ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі. Також департамент наголосив на необхідності додаткових заходів контролю щодо забезпечення біологічного захисту птахівницьких об’єктів всіх форм власності.

Нагадаємо, обмеження ввезення м’яса птиці до ЄС обговорюватимуть в Брюсселі.

 

 

 

Leave a Comment