Волинь Новини

На війні загинув старший солдат із Ківерців Сергій Багрій

Ківерцівська громада знову втратила свого відважного сина. Захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, загинув старший солдат Багрій Сергій Васильович.

Сергій Васильович народився 27 червня 1980 року в місті Ківерці, повідомляють у громаді. Він був випускником Ківерцівської ЗОШ № 3, здобув вищу освіту в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

«Свій професійний шлях Сергій пов’язав із сумлінною працею – працював в обласному управлінні Державного казначейства, а згодом розвивав себе у сфері ІТ-технологій у Луцькому міськрайонному суді.

Вірний військовій присязі, Сергій Багрій був призваний на службу 18 вересня 2023 року. Його життя обірвалося під час виконання бойового завдання 12 березня 2024 року в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

Сергій назавжди залишиться в пам’яті як щира людина, люблячий чоловік, турботливий батько та вірний товариш. У захисника залишилися дружина Світлана, діти Артур та Олександр, мати Валентина та сестра Світлана.

Міська рада, виконавчий комітет та вся Ківерцівська громада висловлюють найщиріші співчуття родині, друзям та близьким загиблого. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та поділяємо ваше невимовне горе», – йдеться у дописі.

Редакція Волинь інфа висловлює щирі співчуття рідним