На Волині поліцейські затримали чоловіка, підозрюваного у торгівлі зброєю. Зловмисникові загрожує до семи років позбавлення волі.
Читайте також: Волинянка у Telegram-каналі інформувала ухилянтів про місця роздачі повісток і отримала вирок
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Правоохоронці встановили, що 50-річний житель Черкаської області переробляв небойову зброю на вогнепальну та здійснював її реалізацію.
Оперативники за силової підтримки спецпризначенців КОРД провели за місцем проживання фігуранта санкціонований обшук. У його результаті поліцейські вилучили два пістолети із ознаками переробки, понад сто набоїв різного калібру та порох.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/433906560_800325442140629_7327175370653908638_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/433905196_800325435473963_885197297883755464_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/433929960_800325385473968_657780874106347014_n.jpg)
Правопорушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
«Слідчі вже повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Підозрюваному суд обрав запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Досудове розслідування триває», – повідомила керівниця сектору боротьби з незаконним обігом зброї та вибухівки управління карного розшуку ГУНП Юлія Корецька.
Процесуальне керівництво здійснює Луцька окружна прокуратура.
Читайте також наші новини у Facebook