Волинь Новини

У обласному центрі Волині 2 місяці не працюватиме одна з котелень

Із завершенням у Луцьку опалювального сезону 2023/2024 років та переходом із зимового режиму роботи на літній відновили роботу усі котельні, окрім однієї. Причина – початок виконання робіт із реконструкції котельного обладнання в котельні на вул. Банковій.

Читайте також: Як волинянин врятував ікони з храму біля Авдіївки

Про це повідомили у ДКП «Луцьктепло», пише ВолиньЮА. 

Роботи із реконструкції котельного обладнання виконуються в рамках Контракту «Реконструкція котелень – заміна пальників», що є частиною Проєкту модернізації централізованого опалення м. Луцька. Проєкт виконується за інституційної та фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. В рамках контракту передбачено виконати реконструкцію літнього котла котельні на вул. Банковій у частині заміни пальникових пристроїв і котлової автоматики, а також заміни димососа та вентилятора.

Виконання робіт заплановано впродовж квітня-травня із відновленням подачі гарячої води для споживачів котельні орієнтовно із 1 червня.

Нагадаємо, що попередньо на цій котельні вже було виконано роботи із реконструкції одного із котлів, а також було замінено частину насосного обладнання. Роботи із модернізації теплового господарства міста тривають.

Читайте також наші новини у Facebook