Під час чергових атак країною-агресором протиповітряна оборона працювала і в двох районах Рівненської області: були збиті ракети «Х-55» та «Іскандер». На щастя, ніхто не постраждав, – повідомили в обласній поліції, передає Рівне Вечірнє.
Читайте також:Які послуги із реабілітації надаються ветеранам безкоштовно: відповідь Мінреінтеграції
Правоохоронці задокументували події. Частину уламків вилучили та скеровуватимуть на експертизу.
Поліцейські наголошують:
“Під час повітряної тривоги перебувайте в безпечних місцях. У разі виявлення уламків повітряних цілей – негайно повідомляйте до поліції за телефоном 102!” – йдеться у дописі.
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/125252_20240331_7196-300x214.jpg)
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/125252_20240331_8816-300x284.jpg)
![](https://volyninfa.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/yak-vihlyadayut-ulamki-iskanderu-ta-kh55-shcho-zbi_20240331_2863-300x205.jpg)