Волинь Новини

Світла пам’ять: у громаді на Волині хочуть назвати вулицю на честь загиблого Героя

У Вишнівській громаді триває громадське обговорення з приводу перейменування вулиці в одному із сіл.

Читайте також: Росіяни намагаються дестабілізувати українські оборонні лінії і готуються до нового наступу – ISW

Ініціатором процесу є Вишнівська сільська рада, – пише газета «Наше життя».

Зокрема, пропонується перейменувати вулицю Тиху у селі Чмикос на вул. Володимира Жолондієвського. Йдеться про місцевого жителя, який поліг на війні 8 червня 2022 року.

Громадське обговорення триватиме до 29 квітня цього року. Пропозиції можна надсилати на електронну адресу Вишнівської сільської ради ([email protected]) або шляхом заповнення відповідної Google-форми.

Результати проведення громадського обговорення буде опубліковано на офіційному веб-сайті Вишнівської сільської ради.

Нагадаємо, народився Володимир Жолондієвський 11 червня 1999 року у мальовничому поліському селі Неньковичі Зарічненського району Рівненщини. Тут з 2005 по 2009 роки навчався у початковій школі.

Життєві обставини склалися так, що у п’ятий клас Володя пішов уже в Радехівську загальноосвітню школу, яку закінчив у 2014 році. Був тихим, спокійним, врівноваженим, завжди усміхненим учнем. Все, що йому доручали, добросовісно виконував. Брав участь у шкільних спортивних змаганнях. Мав у селі багатьох друзів, з ними регулярно на сільському стадіоні грав у футбол, волейбол. Завжди був привітним, життєрадісним.

Коли прийшла пора обирати професію, то після школи вирішив навчатися на механізатора. З 2014 по 2017 роки старанно навчався в Луківському ПТУ. Після закінчення їздив на сезонні роботи на Харківщину, Київщину. Відзначався працелюбністю, ніколи не цурався роботи, якої у селі завжди вистачає. Він був опорою для батьків, сестри, двох молодших братиків – вони завжди з нетерпінням чекали його.

Коли прийшла пора військової служби, Володимир Жолондієвський вирішив не йти на строкову, а на контракт, тож 28 травня 2021 року став солдатом 14 ОМБ військової частини, що знаходиться у Володимирі-Волинському. Коли почалася війна, хлопець з перших днів боронив Вітчизну від загарбників.

Востаннє Володимир вийшов на зв’язок 1 червня, а четвертого числа він поліг на Харківщині – на тій самій Харківщині, де свого часу збирав врожаї… Він загинув, як Герой при виконанні бойового завдання.

Читайте також наші новини у Facebook