Волинь Новини

У Луцьку в перенатальному центрі зробили операцію на серці маленькій дівчинці

На базі Волинського обласного перинатального центру було проведено кардіохірургічне оперативне втручання дочасно народженій дитині за участі професора, доктора медичних наук, кардіохірурга Інституту серця МОЗ України Олександра Романюка, хірургів Володимира Селюка та Валентина Мартинюка та лікарської анестезіологічної бригади.

Читайте також: Сирський анонсував кадрові зміни в армії

Про це повідомили у Волинській обласній дитячій лікарні.

Крихітна Єва народилася на 26 тижні вагітності та важила всього 900 грамів. У дитини було діагностовано вроджену ваду серця – гемодинамічно-значиму відкриту артеріальну протоку, внаслідок якої сформувалася важка дихальна і серцева недостатність.

1 березня Єві було проведено кардіохірургічне оперативне втручання, після якого дитина перебуває на подальшому лікуванні у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених.

«Процес виходжування дочасно народжених дітей надзвичайно важкий та клопіткий. Це постійна боротьба за маленькі життя, наш вклад у здорове майбутнє держави. Дякуємо усім, хто допомагає рятувати життя найменших пацієнтів!» – йдеться у дописі.

Читайте також наші новини у Facebook