Волинь Новини

На Волині судять впливову кухарку-діловодку з ТЦК

Впливова кухарка з ковельського ТЦК. Жінка і встигла борщів наварити для працівників центру комплектування, і взялася повпливати на потрібних людей. Звісно, не за «дякую». Так вважають військові прокурори. Тепер вирішують, як її покарати, – пише ІА Волинські новини.

Читайте також: Поліція Польщі проводить розслідування дій польських фермерів, які висипали зерно з українських вантажівок

У травні минулого року працівницю районного терцентру комплектування затримали на гарячому, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Жінка працювала в Ковелі в місцевому ТЦК кухаркою та позаштатним діловодом. Її затримали в салоні краси. Пані навідалася туди не по послуги, а щоб отримати 600 доларів. Її звинувачують у зловживанні впливом. То що ж могла наобіцяти кухарка-діловод із військовими зв’язками?

«Будучи відповідальною за ведення загального діловодства та здійснення контролю за вхідною кореспонденцією, в період часу з 21.02.2023 до 18.05.2023, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, одержала для себе неправомірну вигоду в розмірі 600 доларів США за вплив на прийняття рішення службовими особами щодо видачі тимчасового посвідчення військовозобов’язаного та встановлення мінімального розміру штрафу за несвоєчасну його постановку на військовий облік», – вказано в ухвалі суду.

Через кілька місяців справа опинилася на столі в ковельських суддів. Працівниця ТЦК ризикувала отримати штраф у розмірі від 34 тисяч до майже 94 тисяч гривень або сісти у в’язницю на термін від двох до п’яти років.

У суді інформували, що жінка пішла на угоду з прокурором.

«Між прокурором та обвинуваченою досягнуто угоди про визнання винуватості. Ця угода складена в письмовому вигляді та подана для затвердження. Суд вирішує питання про затвердження або про відмову в затвердженні цієї угоди. Кінцевого рішення ще не прийнято», – прокоментувала суддя-спікер Ковельського міськрайонного суду Іванна Окостень.

Читайте також наші новини у Facebook