Волинь Новини

У селі на Волині невідомі вбивають собак (Відео)

У селі Рованці Боратинської громади Луцького району невідомі живодери знову труять собак.

Читайте також: На Волині пастор церкви збив дівчинку та виїхав з України: його досі не знайшли

Про це передає сайт Конкурент з посиланням на телеканал «Конкурент TV».

Тварину знайшли на вулиці Привітна у Рованцях. Знайшла собаку місцева жителька у напівпритомному стані, біля нього була отрута.

За словами жінки, це відбувається вже не вперше.

«…Спілкувалась з чоловіками, які там працюють, і знаєте що вони сказали? Що це вже четверта собака, яку там отруїли. Також вони назвали людей, які це роблять. Потім я поїхала до опікунів собані, вони розказали, що в неї було ще 2 сестрички, але їх отруїли і вони не вижили, і теж назвали людей, які це роблять (ті ж самі, що і назвали чоловіки)…», – розповіла волинянка.

Вона повідомила, що наразі врятований собака перебуває у КП «Ласка», де йому надають медичну допомогу. Стан тварини зараз стабільний, але ще доволі важкий.

Жителі вулиці Привітна буду для цієї собаки та годували її. Жінку, яка встановила будку для тварин, звати Вікторія. Вона розповіла, що там жили кілька собак, але з зими 2023 року одна за одною чотирилапі почали зникати. І сусіди знаходили їх у різних частина вулиці, ймовірно, отруєними.

«Я вийшла ввечері в суботу її годувати. Вона не поїла. І вона вже, я так вже розумію, вона вже трошки не така була. Я чомусь просто не придала значення. В неділю зрання вона також не поїла. Я їй докидала трохи. Вона не їла, взагалі. І оце в неділю останній раз її бачила. Лікар каже, що, швидше за все, отруєння. Вона така дезорієнтована», – сказала Вікторія.

У Нацполіції журналістам повідомили, що цей випадок зареєстрували.

 

Читайте також наші новини у Facebook