У селі Селісок Любешівської громади Камінь-Каширського району нараховується трохи менше 80 дворів.
Читайте також: На Волині батько побив неповнолітнього кривдника свого сина
Хоча кілометрова відстань до Любешова невелика, найбільшою проблемою для місцевого населення є відсутність автобусного сполучення, – пише газета Нове життя.
На в’їзді у Селісок приїжджих зустрічає новий придорожній хрест. Натомість дорога до цього населеного пункту вже давно не бачила ремонтів. Тому і нарікають місцеві жителі на її стан, бо ж від цього – усі незручності та проблеми.
![Менше 80 дворів, один магазин, молодь виїхала або на війні: як живе мале село без автобусного сполучення на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/AatnEitfHXVuh2xh5eS60y8lVtG1Rz3bVmRcB7bW.jpg)
Село тягнеться однією-єдиною вулицею Незалежності, розкинувшись на провулки й хутори. Більшість будинків доглянуті, з сучасними парканами та зручностями. Тому й зовсім не скажеш, що це – безперспективна місцевість.
У центрі села розміщуються об’єкти інфраструктури. Функціонує тут єдиний магазин. Продавчиня Ольга Никипорук розповідає, що найбільшою проблемою для них є доїзд до Любешова. Жінка каже, що громадський транспорт не ходить вже напевно, років вісім так. Якщо тепла пора, то люди їздять велосипедом, скутером, мотоциклом. Хтось пішки, а хтось автомобілем. А от взимку із цим виникає велика проблема, бо ж нема чим їхати.
![Менше 80 дворів, один магазин, молодь виїхала або на війні: як живе мале село без автобусного сполучення на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/kNZTxlEQmzAegnatRXhLIHjeNTj4iRYCYIQxNzRE.jpg)
Щодо медицини, то тут раніше функціонував медпункт. Зараз це – медичний пункт тимчасового базування. Місцева активістка розповідає Світлана Філозоф розповідає, що два рази на тиждень працює медпункт, приїжджає фельдшерка щовівторка і щоп’ятниці.
![Менше 80 дворів, один магазин, молодь виїхала або на війні: як живе мале село без автобусного сполучення на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/wRa7XFId4DlkgmdoeizQGMWI0tCo1MQpw7rqhx9y.jpg)
Найболючішою проблемою пані Світлана також називає погані дороги і те, що не функціонує громадський транспорт.
![Менше 80 дворів, один магазин, молодь виїхала або на війні: як живе мале село без автобусного сполучення на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/MtNSBX5syLPSC7RjI0uU0RYBjsc1OlLLVP2sSy0t.jpg)
Такої ж думки і місцевий житель Петро Клямар. Чоловік каже, що роботи немає в селі. Молодь виїхала, одні в Польщі, інші – на війні. Тому і не будується тут ніхто.
![Менше 80 дворів, один магазин, молодь виїхала або на війні: як живе мале село без автобусного сполучення на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/Xsq7xCdz4tRMugdcPJ21O3XpINXWQSSjv70e50ts.jpg)
У центрі села розміщується і початкова школа, яку добудували у 2011 році. Приміщення гарне, зі зручностями – є внутрішній санвузол, проведене опалення. Однак, як розповідає директорка Надія Бондарчук, через відсутність укриття школярі навчаються дистанційно.
![Менше 80 дворів, один магазин, молодь виїхала або на війні: як живе мале село без автобусного сполучення на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/neY5f3xWSwLhPQ36MDTeWMKSELAntb7d4v72Ts7Y.jpg)
Загалом же, попри проблеми і певні труднощі, Селісок живе, працює, господарює на землі і дякує Богу та ЗСУ за те, що тут, у поліській глибинці тихо та спокійно.
Читайте також наші новини у Facebook