Волинь Новини

На Волині батько побив неповнолітнього кривдника свого сина

Волинянин заплатить майже півтори тисячі гривень за побиття неповнолітнього хлопця, який ображав його сина.

Читайте також: На Горохівщині молодший так побив старшого, що того забрала «швидка»

Про це стало відомо з вироку Нововолинського міського суду, – пишуть Волинські новини.

Як ідеться у матеріалах справи, подія трапилася 13 травня минулого року. Під час конфлікту на спортивному майданчику Віктор С. вдарив долонею в обличчя неповнолітнього хлопця. Потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження.

Потерпілий та його законний представник підтримували обвинувачення в попередній редакції, мовляв, Віктор С. вдарив в обличчя неповнолітнього ногою, а не рукою.

Сам же Віктор С. під час розгляду справи розповів, що його неповнолітній син прийшов додому плачучи і повідомив, що його на ставку побив потерпілий. Син сказав, що останній бив його по голові та копнув в ділянку паху. Віктор С. пішов туди та побачив, що кривдник сина сидить на лавці. Він запитав, за що той його побив. Потерпілий у відповідь почав огризатися, і в цей момент Віктор С. вдарив його рукою по щоці. Від ляпаса хлопець перехилився та впав з лавки. Далі Віктор С. сказав потерпілому, щоб він зник, і той побіг з місця події.

Після цього обвинувачений пішов додому, а через деякий час до нього прийшов батько потерпілого з погрозами. Пізніше приїхали працівники поліції і відібрали пояснення. Віктор С. стверджував, що наніс один удар в ліву частину обличчя потерпілого долонею правої руки. Він зробив це на емоціях, будучи обуреним поведінкою потерпілого, який на чотири роки старший від його сина. Чоловік розкаявся вчиненому, зауваживши, що йому треба було стриматися. Волинянин зазначив: якби потерпілий не чіпав його сина, він би і не глянув у його сторону.

Натомість потерпілий та свідок наполягали, що обвинувачений таки вдарив юнака ногою. Однак у висновку експерта було вказано, що ушкодження, які нанесені потерпілому, могли утворитися від удару долонею руки. Тому суд критично поставився до показань потерпілого та свідка.

Представники Феміди прийшли до висновку, що Віктор С. вчинив кримінальний проступок, передбачений ч.2 ст.125 КК України. Обвинувачений є уродженцем села Бужанка Іваничівського району, одружений, має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, є особою з інвалідністю другої групи.

Віктору С. призначили покарання у виді штрафу – 1360 гривень. Також з нього стягнули на користь потерпілого 3816 гривень моральної та матеріальної шкоди, а також понад дев’ять тисяч гривень витрат на надання професійної правничої допомоги.

Читайте також наші новини у Facebook