Волинь Новини

Напився поки перевіряли документи на блок-пості: водій у суді доводив, що не кермував п’яним у Шацьку

У Шацькому суді розглянули справу водія, який доводив, що не їхав за кермом напідпитку. Суд не повірив доводам і оштрафував чоловіка.

Про це йдеться в опублікованому рішенні суду, – пише Район.Шацьк.

27 травня після 10 години вечора керував автомобілем Honda в стані алкогольного сп`яніння.

За версією водія, він їхав власним додому з Шацька в Мельники. На посту його зупинили військовослужбовці ЗСУ, перевіряли документ. Паспорт йому тривалий час не віддавали, тому в цей час він перебував на обочині біля кущів та вживав спиртні напої з незнайомими йому людьми. Знаючи, що керувати в стані алкогольного сп`яніння заборонено, зателефонував знайомому та попросив, щоб він приїхав, сів за кермо та відвіз його додому. Після цього під`їхали працівники поліції, які й відвезли його до Шацької районної лікарні, де лікар провів огляд й виявив, що той перебував в стані алкогольного сп`яніння.

З висновком лікаря обвинувачений погоджується, однак стверджує, що в напідпитку автомобілем не керував. Алкоголь вживав після зупинки транспортного засобу на посту.

В суді свідчив військовослужбовець, старший зміни, який повідомив, що військовослужбовці, які перевіряли документи у водія покликали його, оскільки водій мав ознаки сильного алкогольного сп`яніння. Водій сидів в автомобілі сам. Військові викликали працівників поліції й весь час, поки не приїхали працівники поліції, приблизно 20 хв, водій перебував біля свого автомобіля. Свідок підтвердив, що водій постійно перебував в його полі зору, алкогольних напоїв в цей час не вживав.