Новини

Гірка втрата: помер відомий лікар-травматолог. ФОТО.

Як стало відомо, пішов з життя лікар-травматолог Олександр Рак, якого знають тисячі рівнян. У жовтні цього року йому виповнилося б 66 років.

З 1997 року по 2001 рік Олександр Рак був завідувачем травмпункту центральної міської лікарні. Потім працював лікарем-травматологом у міській поліклініці №2 КНП “ЦПМСД “Центральний” , останнє місце роботи – КНП “Олександрійська лікарня”. Він був висококваліфікований спеціаліст, фахівець своєї справи, наполегливий у роботі та уважний до пацієнтів, передає Рівне Вечірнє.

Як говорив колись сам Олександр Романович:
“Для роботи травматологом потрібно не багато і не мало, а просто – мати покликання та добре володіти руками. Якщо цього у дипломованого травматолога немає, то він випадковий у цій сфері і здатен лише виписувати рецепти. Справжня травматологія вимагає від лікаря міцних рук та швидких рішень. Якщо відразу хворому не надати правильної допомоги, другого шансу врятувати цього пацієнта може й не з’явитись”, – зазначав лікар.

Колектив КНП «Центральна міська лікарня»  висловлює глибокі співчуття родині та близьким.

“Світлий, добрий спомин про Олександра Романовича завжди житиме в серцях тих, хто його знав, любив та поважав… Царство Небесне!”, -повідомляють колеги.