Волинь Новини

Макака Квітка у Луцькому зоопарку вкрала у відвідувачки сережку

У Луцькому зоопарку макака-лапундер на кличку “Квітка” вкрала у відвідувачки золоту сережку. Відвідувачці прикрасу повернули, – розповіла Суспільному директорка зоопарку Людмила Денисенко.

Це вже не вперше, коли Квітка краде у відвідувачів прикраси.

Людмила Денисенко каже, що Квітка і в неї колись поцупила сережку. “Прикраси навчилася зривати без травмувань, вухо у відвідувачки ціле”, — говорить директорка зоопарку.

Для того, що макака повернула відвідувачці викрадену сережку з нею довелось домовлятися. “Мавпочка просто так свій “приз” не віддає. Кожну річ у неї потрібно виміняти на щось, що у той момент їй видасться привабливим. Тож годувальниці йдуть у вольєр або з іграшками, або зі смаколиками”, – говорить Людмила Денисенко.

Про макаку-крадійку розповідає, що вона дуже кмітлива, в Луцьку живе понад три роки, тварину привезли з Київського зоопарку. Нині Квітці сім років.

“На її особистому рахунку – вже не одне “пограбування. Наші відвідувачі залишалися без браслетів, окуляр, сережок, ключів, телефонів та багатьох інших дрібних речей, тому дуже важливо дотримуватися безпечної дистанції та не наближатися до вольєрів з тваринами”, – каже Людмила Денисенко.

Цього разу тварина сама викинула сережку. Мабуть, – жартує директорка зоопарку, – то було не справжнє золото, інакше так просто Квітка не віддала б награбованого.

З її слів, відвідувачка претензій ні до зоопарку, ні до тварини не має та додає, що працівники, заходячи у вольєр до мавп вже навчені та знімають із себе власні сережки-ланцюжки чи будь-які інші дрібні прикраси.