Новини

Що приховує Путін: скандальні подробиці від знавця «таємниць Кремля»

Як стало відомо, до кривавого диктатора володимира путіна, який з кожним днем має все більш хворобливий вигляд, повернувся нічний енурез — хвороба, яка характеризується нетриманням сечі. Лікарі російського диктатора кажуть, що він нібито «перенервував».

Такою інформацією у четвер, 23 червня, поділився інсайдерський Telegram-канал «Генерал СВР».  Вважається, що його автором є російський політичний аналітик та громадський діяч Валерій Соловей, який часто повідомляв неофіційну інформацію начебто з кулуарів Кремля, передає Радіотрек.

Путін, на тлі букета захворювань, страждає на нічне нетримання, але кілька місяців таких інцидентів вдавалося уникати завдяки лікуванню та тимчасовому поліпшенню стану.

“Поки прислуга й охорона президента, невдоволено посміюючись, втрачають останню пошану і страх до президента, лікарі кажуть «перенервував»”, — йдеться у повідомленні.

За його словами, російському президенту не допомогли навіть шамани, які в ніч з 21 на 22 червня під Адміністрацією диктатора рф проводили ритуали, які б мали принести йому здоров’я та удачу. Якраз цієї ночі путін і обмочився, коли спав.

Наскільки правдива ця інформація – невідомо. Втім, погодьтеся, серденько такі новини тішать.