Волинь Новини

Як пройшла ніч на кордоні Волині з білоруссю

Сьогодні, в День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, схиляємо голови перед мужністю нашого народу, який зазнав величезних втрат у роки Другої світової війни. Про це пише на своїй сторінці у Facebook голова Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольга Ващук.

«Нинішнє воєнне лихоліття знову забирає у свої нещадні лещата цвіт нації. Назавжди в серцях – спомин про тих, хто відстояв наше майбутнє тоді, хто відстоює його зараз. Вічна пам’ять загиблим!

Нинішнє воєнне лихоліття знову забирає у свої нещадні лещата цвіт нації. Назавжди в серцях – спомин про тих, хто відстояв наше майбутнє тоді, хто відстоює його зараз. Вічна пам’ять загиблим!

Ситуація на кордоні в межах району стабільна та контрольована. Про безпеку дбають військові. Їхній патріотичний дух вражає. І ми не втрачаймо його.

Та все ж будьте пильними, краяни. Зважайте на повітряні тривоги. Довіряйте офіційним джерелам інформації, а не чуткам. Зберігайте спокій. Підтримуйте армію. Все буде! Ми сильні! Слава Україні! Слава її Героям!» – йдеться у повідомленні.