Важливо Волинь Новини

Показали допит затриманого на Волині російського диверсанта. Відео

Правоохоронці встановили, що громадянин РФ протягом 2014-2015 років воював у складі бандформуваннях т.зв. «ДНР». Зокрема, він був членом НЗФ «Восток», а потім і бригади «Пятнашка». Бойовик воював на боці терористів проти ЗСУ поблизу Світлодарської дуги, Авдіївки, Ясинуватої, Красного Лиману.

У березні 2022 року росіянин незаконно перетнув білорусько-український кордон та проник на територію Волині. Далі бойовик планував потрапити у Львів та Тернопіль. Там диверсант мав «залягти на дно» та очікувати на подальші вказівки для проведення диверсійної діяльності на заході України. Для цього у нього з собою були необхідні засоби ураження та прикриття.

Правоохоронці затримали диверсанта у прикордонному районі Волинської області.

Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Зловмисник знаходитися під вартою.