Важливо Новини

Зеленський хотів воювати з автоматом в руках

У перші дні війни з Росією Президент України Володимир Зеленський категорично відкинув свою евакуацію, був готовий взяти автомат і воювати.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, передає «Главком».

«У перші дні війни Зеленський відмовився від евакуації, на якій наполягали західні партнери та охорона Президента. Адже коли відбулася висадка російського десанту в Гостомелі, у нас була точна інформація, що наступний десант мав висадитися на Печерськ. Зеленський сказав: «Я візьму автомат і буду воювати». До речі, двічі була стрільба біля Офісу Президента», – розповів Арестович.

За словами радника голови Офісу Президента, нині Володимир Зеленський перебуває у драйвовому настрої, у ньому прокинувся справжній лідер, що підкріплено великим рівнем довіри серед українців.

«На рівні Конгресу американці вже жартують: якби Зеленський зараз балотувався у США, його обрали б президентом США з великим відривом», – зауважив Арестович.

Нагадаємо, в Україні триває 20-й день повномасштабної війни, розв’язаної путінською Росією.

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», 70% опитаних впевнені, що Україна зможе відбити напад російських окупантів, 16% – невпевнені. 91% українців підтримують дії Президента Зеленського. Не підтримують – 6%, не змогли відповісти – 3%.

Важливо, що з грудня 2021 року підтримка дій Президента України зросла втричі. У всіх регіонах країни спостерігається надзвичайно високий рівень підтримки Зеленського: на заході та у центрі (більше 90%), на сході та півдні – понад 80%.