Волинь Новини

Не будьмо байдужими: у місті Горохів діє «Кімната добра»

Як стало відомо, за три дні в «Кімнаті добра», яка розташована в Горохівському будинку школяра, зібрали і переправили багато продуктів волонтерському центру, організованому телерадіокомпанією «Суспільне Волинь».

Про це повідомляють на сайті Горохівської міської ради, передає Район. Горохів.

У Горохові зібрали 101 відро вареників та лінивих пиріжків об’ємом 3-10 л., 129 коробок домашнього печива та пирогів, 10 великих коробок хліба, 32 літри салатів та квашених овочів, 3 літри меду, яблука, цукерки. Це все зібрали і приготували жителі Сільця, Журавників, Охлопова, Квасова, Горохова, Скобелки, Підбереззя, Стрільчого.

До слова, з Луцька щодня  гуманітарний продуктовий вантаж вагою 4-6 тонн (в тому числі і Горохівська частка)  їде у області України, де проходять бойові дії. Там ці смачні вантажі вкрай потрібні, їх дуже чекають.

Принесений жителями громади одяг, ковдри, подушки, постільна білизна, посуд, дитяче харчування, іграшки, підгузники,  засоби гігієни, крупи, макарони, печиво, домашня консервація та інше поповнили соціальний фонд необхідних для життя речей.

Вже розпочали їх видачу для потреб вимушених переселенців, які перебувають на території Горохівської громади. Таких людей зараз понад 270 осіб.