Волинь Новини

Показали, як юні лучани писали листи Миколаю. ФОТО

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради ініціювало передсвятковий захід для двадцяти дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки. На події малеча писала листи Святому Миколаю.

Про це повідомляють на сайті міськради, пише Таблоїд Волині.

Діти слухали легенду про Чудотворця, про його життя та добрі справи. Пишучи листа до Миколая, дітлахи отримали нагоду проаналізувати власні вчинки, критично оцінити свої досягнення та помилки. Крім того, вони обдумали власні бажання, розставляючи пріоритети. Лист також став чудовим стимулом для творчості, адже чарівну кореспонденцію прикрасили малюнками.

Вразив лист від Іллі: «Дорогий Святий Миколай! Я дуже радий, що ти прочитаєш мій лист. Протягом всього року я був слухняною дитиною, допомагав мамі прибирати в будинку, завжди складав свої іграшки, старанно вчився. Я знаю, що ти добрий чарівник, тому не відмовиш мені в проханні виконати моє заповітне бажання. Моє бажання – отримати машинку на дистанційному управлінні. Святий Миколай! Виконай, будь ласка, моє заповітне бажання, а я в свою чергу обіцяю тебе не розчаровувати протягом цілого року».