Волинь Новини

Де на Волині найбільше освітян, хворих на коронавірус

На Волині щодня збільшується кількість вакцинованих працівників освіти, відповідно зменшується кількість відсторонених від роботи освітян.

Про це стало відомо під час брифінгу у Волинській ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та стану вакцинальної кампанії від COVID-19 в області.

Так, за минулий тиждень приблизно 400 людей із персоналу освітніх закладів на Волині відсторонені від роботи станом на 26 листопада через відсутність «зелених» ковід-сертифікатів.

Головна державна санітарна лікарка області Наталія Янко зазначила, що наразі в області хворіють 300 школярів, 152 працівники шкіл у 176 закладах освіти.

Найбільше працівників шкіл хворіють у Луцькій територіальній громаді (38 закладів), Камінь-Каширській (33 заклади), Рожищенська (17), Ковельська, Любешівська, Маневицька (по 15 закладів), Володимир-Волинська, Нововолинська, Колківська (по 10 закладів).

Станом на 26 листопада на дистанційному навчанні залишаються ще 47 шкіл області (це понад 8% від загальної кількості). У інших школах 100% персоналу вже мають сертифікати, що дозволяють їм працювати.