Волинь Новини

У Луцьку піднімуть тариф на вивіз сміття

В обласному центрі Волині планують підвищити тариф на послуги ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності, пише ІА Волинські Новини.

Члени комісії розглянули проєкт рішення про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті Луцької міської територіальної громади для надання фінансової підтримки на покриття збитків від основної діяльності ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» у новій редакції.

Як повідомили у «Луцькспецкомунтрансі», щорічні збитки підприємства сягають понад мільйон гривень.

Окрім того, тариф на послуги з вивезу твердих побутових відходів не коригувався з 2018 року. Тому відповідно до проєкту, поданого на погодження Антимонопольному комітету, тариф в обласному центрі має зрости вдвічі. У підприємстві наголосили, що зміни торкнуться не тільки Луцька, а й інших українських міст.

Очікують, що тариф на вивезення сміття становитиме близько 30 гривень з людини на місяць.

Раніше директор «Луцькспецкомунтрансу» Володимир Марценюк інформував, що вартість вивезення сміття має коштувати близько 22 гривень із людини на місяць. Зараз же тариф становить 16,43 гривні на місяць з людини для мешканців багатоквартирних будинків і 18,5 гривні для мешканців приватного сектору.

Як ми писали, мешканці Луцької міської територіальної громади можуть замовити послугу з вивезення великогабаритного сміття, зателефонувавши на гарячу лінію «Луцькспецкомунтрансу», до сільської ради чи у групу оперативного реагування 15-80.

Leave a Comment