Волинь Новини

Пісня «Батько наш Бандера» б’є всі рекорди

У соціальних мережах набирає популярності флешмоб під українську пісню “Батько наш Бандера”. Найчастіше її шукають західні мешканці, серед них – і волиняни.

Повідомляє ВолиньUA. 

Ця композиція б’є всі рекорди в пошукових системах – її шукають навіть за кордоном.

Про це свідчать дані статистичного ресурсу Google Trends.

За останній тиждень пісню “Батько наш Бандера” шукали в Великобританії, Іспанії, Італії, Америці та Канаді. Причому за кордоном її шукають частіше, ніж в Україні, а від всіх пошуків у світі на будь-які теми ця пісня становить 2%.

Раніше найпопулярнішим запитом в Google був російський репер Моргенштерн і його пісні. Але зараз він посів друге місце за кількістю пошуків в глобальній мережі. До слова, нещодавно артист випустив нову пісню, але навіть це не допомогло йому стати лідером добового пошуку.

Що стосується запитів із України, то найчастіше цю пісню шукають жителі заходу (Львів, Тернопіль, Волинь і інші регіони). Київ з невеликим відривом не увійшов до п’ятірки міст, де цю пісню шукають найчастіше.

Пародії

У мережі шукають не тільки оригінал, а й ремікси і пародії. До слова, з’явилося дуже багато мемів і відеопародій під цю пісню, навіть політичних.

 

 

 

 

Реакція Росії

Будь-яка популярна проукраїнська пісня не обходиться без уваги “експертів” з Росії. Наприклад, на Першому каналі в програмі “Час покаже” політики країни-агресора заявили, що українці “моляться антиросійським богам”, а діти виховуються на ідеях нацизму і коли виростуть, то захочуть воювати за Україну, що, до слова, цілком логічно і не протизаконно.

Дивитися з 1:23:40 

 

 

 

Leave a Comment