Волинь Новини

На Волині у ковідних лікарнях сортуватимуть пацієнтів?

У Волинській області постійно зростає кількість хворих на COVID-19, зокрема за минулу добу в області зафіксували понад 500 хворих, 16 осіб померло. Якщо хворих більшатиме й далі, то, в першу чергу, рятуватимуть тих, хто має більше шансів одужати.

Про це йшлося під час розширеної наради щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в та стану вакцинації і області, – ІА Волинські Новини.

Головна державна санітарна лікарка Волинської області Наталія Янко повідомила, що на Волині перевищено допустимий показник нових випадів захворювання та госпіталізації, зокрема при допустимій завантаженості ліжок у 65% нині завантажено 60%. Більшість пацієнтів залежать від кисню.

«Ми не допускаємо червоної зони в області, збільшуючи кількість ліжок у лікарні для хворих на коронавірус, аби не перевищити 65% наповненості. Якщо в громадах області нічого не будуть робити щодо вакцинації та дотримання карантину, то медики змушені будуть перейти до сортування хворих, рятуючи тих, хто має більше шансів на виживання. Нині такі сумні реалії. Так було в Італії», – сказала посадовиця.

Також вона наголосила, що 97% серед госпіталізованих не вакциновані, тож вона закликала волинян щеплюватися, адже вакцини в області достатньо.

Leave a Comment