Волинь Новини

Креативний подарунок: у Луцьку молодятам дарують каміння. ФОТО

Попри те, що площу біля РАЦСу в Луцьку ремонтують, процес створення сімей не припиняється. Молодята і далі продовжують поєднувати свої долі, пробираючись до приміщення РАЦСу крізь завали, які створили робітники, виконуючи ремонтні роботи на площі.

Роботи з реконструкції площі перед Палацом урочистих подій тривають. Інформаційне агентство Волинські Новини стало свідком, як робітники вітають молодят з одруженням, даруючи їм каміння, пише “ГІТ”

Чимало молодят скаржаться, що реконструкція площі співпала саме з їхнім одруженням, але працівники підрядника, який реконструює площу, вирішили піднімати настрій таким парам несподіваним вітанням, даруючи їм каміння.

Самі робітники пояснюють молодятам, що каміння символізує фундамент майбутньої сім’ї, додаючи, що новостворена сім’я матиме затишну оселю та щасливе подружнє життя, якщо розпочне закладати фундамент нового будинку саме цим каменем.

Молодята подякували працівникам за вітання та креативний подарунок. А робітники не лише подарували каміння, а й залишили номер телефону, якщо молодята схочуть почати будувати свій дім.

Leave a Comment