Волинь Новини

На Волині запрацює басейн. ЦІНИ

З 15 жовтня розпочинає роботу плавальний басейн Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Про це повідомляють на Facebook-сторінці спортзакладу, – Волинь 24.

Басейн прийматиме як дорослих, так і дітей.

Плата за відвідування басейну:

– для дорослих – 100 грн (вісім відвідувань);
– для дітей віком від 10 до 18 років – 60 грн (вісім відвідувань);

– діти до 10 років відвідують басейн безкоштовно (у супроводі батьків).

Звільняються від оплати за відвідування басейну:

– на 25% – діти з сімей, батьки яких були призвані на військову службу під час мобілізації або є учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, учасники бойових дій;

– на 50% – діти з багатодітних сімей та діти з малозабезпечених сімей;

– безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час проведення АТО/ООС, учні загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно з розкладом, спортсмени, призери обласних та Всеукраїнських змагань, які представляли на цих змаганнях Володимир-Волинську громаду.

Для того, щоб почати відвідування плавального басейну, необхідна медична довідка. Для отримання довідки для басейну необхідно пройти дерматолога та терапевта.

Для занять у басейні вам будуть потрібні плавки, купальник, шапочка, гумові капці, рушник, засоби гігієни, включаючи гель для душу або мило, мочалка, а за бажанням – фен.

Плавальний басейн працюватиме враховуючи епідемічну ситуацію, пов’язану з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

 

Leave a Comment