Волинь Новини

Волинь може опинитися в червоній зоні: прогноз

На Волині діє “помаранчевий” рівень епіднебезпеки. У «червоній» зоні епіднебезпеки діятимуть суттєві обмеження саме для невакцинованих громадян. Зокрема, відвідати супермаркет, торговий центр, кінотеатр тощо можна буде лише за наявності паспорту вакцинації.

Про це повідомив голова ОДА Юрій Погуляйко 11 жовтня 2021 року під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, інформує Волинська ОДА.

На сьогодні на Волині встановлено «помаранчевий» рівень епіднебезпеки. Зокрема, в області перевищені показники захворюваності та госпіталізації. “Помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки не передбачає додаткових обмежень, тобто діють протиепідемічні заходи “жовтої” зони. Та він є сигналом про наближення регіону до “червоної” зони.

Тож, якщо динаміка не зміниться, то не виключають найближчим часом посилення карантинних обмежень.

«Звичайно, я не хочу такого поганого прогнозу для Волині. Але якщо показники захворюваності не знизяться, то через тиждень-два ми будемо у «червоній» зоні епіднебезпеки», – відзначив Юрій Погуляйко.

Про погіршення ситуації говорить не лише високий рівень захворюваності, а й те, що останнім часом все більше хворих потребують госпіталізації. Більше того, як зазначила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, 70 % госпіталізованих – кисневозалежні. Окрім цього, в області дуже високий рівень летальності та перевищує показники минулого року. Усі кисневозалежні пацієнти, та ті, котрі в реанімаціях, – не вакциновані.

Leave a Comment