Волинь Новини

Як на Волині у святкові дні працюватимуть «Нова Пошта» та «Укрпошта»

ні, на період з з 14 по 17 жовтня – вихідними будуть не для всіх. День захисників та захисниць, а також День козацтва та Покрова Святої Богородиці, припадають на 14 жовтня – це офіційний вихідний.

Про це пише GSMinfo.

Саме й цей день школи та дитячі садки йдуть на вихідний. Фінансові установи також не надаватимуть послуги громадянам. Поштові відділення могли б відпочивати разом з іншими, але все ж таки вирішили працювати

Хоча на сайтах Укрпошти та Нової пошти уже оголошені робочі графіки, їх спеціально змінили, щоб українці могли користуватися послугами операторів.

Графік роботи Нової Пошти

Нова Пошта надає послуги з експрес-доставки по всій Україні. Це один із найбільших операторів у країні. В святкові вихідні компанія вирішила піти на зустріч українцям. Відділення працюватимуть всі три дні. «Доставка за адресою» працюватиме у звичайному режимі, як і завжди по суботам. Незмінним залишиться графік і з 15 по 16 жовтня.

Як працюватиме Укрпошта

У святковий день працюватиме лише 91 відділення по всій Україні (сьогодні нараховується понад 11 тисяч відділень):

Вінниця;
Житомир;
Дніпро;
Запоріжжя;
Кривий Ріг;
Тернопіль;
Суми;
Херсон;
Чернівці;
Харків;
Київ.

На Волині, відомо, 14 жовтня Укрпошта працювати не буде, проте вже 15 жовтня всі повернуться до свого звичайного графіку.

15.10 — 16.10 у більшості поштових відділень скорочені дні. Тому краще уточнити заздалегідь години праці.

Leave a Comment