Новини

На трасі Ковель-Жовква трапилася ДТП: водій бензовоза з опіками

На Львівщині 5 жовтня трапилась аварія – на трасі Ковель – Жовква перекинувся бензовоз, у якому була каустична сода. Цистерна розгерметизувалась і її вміст вилився на дорогу. Внаслідок цього водій отримав опіки.

На місці події працювали рятувальники. На час проведення робіт трасу перекрили, – пише 24 канал.

О 21:45 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що поблизу міста Великі Мости на трасі Ковель – Жовква перекинулась автоцистерна Reno-Premium. Вона розгерметизувалась і на дорогу вилилась каустична сода.

До місця події негайно виїхали працівники ДСНС. Внаслідок аварії забруднились 10 кілометрів траси. Патрульні перекрили дорогу для руху транспорту. Рятувальники очищали її до 1:00.

На момент прибуття рятувальників до місця виклику 50-річного водія вантажівки вже відвезли у Червоноградську центральну міську лікарню. У нього діагностували хімічний опік лівої стопи. Після огляду чоловік відмовився від госпіталізації.

Працівники ДСНС працювали у спеціальних захисних костюмах. Щоб запобігти значному випаровуванню речовини, рятувальники провели роботи з осадження хмари з випарами, які виходили з цистерни. Причини та обставини аварії встановлюють правоохоронці.

Leave a Comment