Новини

Оприлюдниди відео затримали Саакашвілі у Грузії

Колишнього президента Грузії і голову Виконавчого комітету реформ України Міхеїла Саакашвілі, якого на території країни 1 жовтня затримали грузинські правоохоронці, уже доставили до пенітенціарної установи.

Відео із затримання експрезидента Грузії та українського політика публікує місцевий телеканал TV Pirveli, передає ТСН.

Раніше про затримання Саакашвілі повідомив на брифінгу прем’єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі. Він не розголошував подробиць затримання, а лише висловив подяку главі МВС Вахтангу Гомелаурі і керівнику СДБ Григола Лілуашвілі.

Гарібашвілі також сказав, що «було вибрано такий час і місце, щоб чинники, які перешкоджали б затриманню, були мінімальні».

Політик не був на батьківщині вісім років, а нинішній приїзд до Грузії зумовлений виборами до місцевих органів влади, які відбудуться у суботу, 2 жовтня, і в яких бере участь у партія колишнього президента. Своє рішення Саакашвілі пояснив тим, що він «хоче захищати волевиявлення громадян» і «разом взяти участь у порятунку» країни.

Тим часом у Грузії заочними вироками суду колишнього президента засуджено до тюремного ув’язнення.

Вранці 1 жовтня Саакашвілі повідомив, що він прилетів до міста Батумі. Проте правоохоронці заявляли, що він офіційно не перетинав державний кордон і переконували, що він перебуває в Україні у місті Трускавець.

Leave a Comment