Волинь Новини

На Волині батьки учнів ліцею протестують проти дистанційного навчання

У Ковелі батьки учнів ліцею №1 висловили директорці Тетяні Донюш протест з приводу переходу ліцею на дистанційну форму навчання.

Батьки ковельських школярів створили спільноту у Viber, де повідомили, що сьогодні зранку ініціативна група вручила пані Донюш «заяви про припинення так званого дистанційного навчання, про надання дітям комп’ютерів», а також ще деякі заяви, пише “Ковель.медіа”.

Люди були налаштовані рішуче й хотіли йти в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

За словами батьків, Тетяна Донюш не знала що робити з тими заявами, тому запропонувала запросити на зустріч у ліцей начальника управління освіти Віктора Бичковського. Батьки погодилися.

“Не на камеру сказала, що підтримує батьків, але дуже боїться якихось штрафів. Але має час подумати, що страшніше: якийсь вигаданий штраф, чи порушення Конституції. Тому сьогодні може бути в Ковелі прецедент. Максимальне об’єднання громади задля захисту прав дітей. Зрозумійте, що не можна стояти осторонь”, – зазначила ковельчанка.

Також повідомляється, що з ініціативи директорки ліцею №1 Тетяни Донюш та батьків сьогодні, 28 вересня, о 18:00 відбудеться педагогічна нарада щодо вирішення важливого питання освітнього процесу – денної форми навчання. На нараді має бути присутній начальник управління освіти Віктор Бичковський.

 

Leave a Comment