Волинь Новини

Лише два виші на Волині навчатимуть недистанційно

У зв’язку із запровадженням на території України жовтої зони карантину 471 заклад освіти на Волині (всього їх є 573) поки працюватиме в режимі онлайн.

Про це ВолиньPost розповіла заступниця начальника управління освіти і науки Волинської ОДА Тетяна Соломіна.

Нагадаємо, з 23 вересня в усіх регіонах України встановили «жовтий» рівень епіднебезпеки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236, заклади освіти можуть працювати у звичному режимі лише за умови наявності хоча б одного щеплення у 80% працівників закладу.

Якщо показники вакцинації персоналу у закладі освіти нижчі, установу переводять в онлайн-формат роботи. Тільки дитячі садочки та початкові класи працюють офлайн у будь-якому випадку.

Заклади середньої освіти, які відповідають вимогам постанови Кабміну, продовжують працювати у звичному режимі. Усі інші – дистанційно.

Серед вищих навчальних закладів працювати у звичному режимі продовжать лише Луцький педагогічний коледж і Волинський інститут післядипломної освіти, в яких є належний відсоток вакцинації.

«Вимоги постанови і їхнє виконання контролює директор освітнього закладу. Якщо є відповідне підтвердження і директор чи засновник взяв на себе відповідальність продовжити роботу в режимі офлайн, то у них є відповідні документи», – зауважила заступниця начальника управління освіти і науки Волинської ОДА Тетяна Соломіна.

Leave a Comment