Волинь Новини

Скоро потепліє: обіцяють до +18 градусів

В Україні почне теплішати. Температура повітря завтра вдень у більшості областей України становитиме +10+16 градусів, на Півдні до +15+18 градусів.

Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці синоптик Наталка Діденко, пише ІА ВолиньPost.

“Лише затримаються ще нижчі градуси на Полтавщині, Сумщині, Чернігівщині, частково Київщині, Черкащині, Кропивницькому з районами: +8+13 градусів. Проте цю обнадійливу репутацію вересня підмочать дощі та спробує поламати сильний північно-західний вітер”, – написала Наталка Діденко.

Атмосферний фронт північного циклону принесе дощі, часом помірні, навіть і до сильних. Дощі йтимуть разом із фронтом – спочатку Північ, Захід, Центр. Потім у другій половині дня та ввечері – Центр, Південь, Схід.

Як підкреслила синоптик, у п’ятницю посилиться вітер північно-західного напрямку, можливі штормові пориви.

У Києві 24-го вересня очікується дощова вітряна погода. Особливо некомфортною може бути негода завтра вранці – поєднання інтенсивного дощу та сильного, до штормового, вітру.

Трохи почне підвищуватися температура повітря – після, як зачарованих, +7+9 градусів нарешті стовпчики термометрів зрушать до +11+13 градусів.

“Проте на фоні зміни погоди – із дощем та сильним вітром – ця приємна метаморфоза буде малопомітною”, – підрезюмувала синоптик.

Leave a Comment